Dziękujemy za uczestnictwo w nowym konkursie, którego sponsorem została marka Hengst Filtration. Aby wziąć w nim udział, należało wykazać się wiedzą o produktach marki, a także napisać, dlaczego nie warto oszczędzać na filtrach paliwa do samochodów ciężarowych.


Każdy mógł przesłać tylko jedno zgłoszenie. Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię i nazwisko autora. Spośród uczestników, którzy nadesłali poprawną odpowiedź na pytanie pierwsze, konkursowe jury złożone z przedstawicieli redakcji oraz marki Hengst Filtration, wybrało trzy najbardziej trafne i pomysłowe odpowiedzi na pytanie drugie. Ich autorzy otrzymają nagrody.

Konkurs Hengst Filtration: do wygrania czapka i plecak – wyniki

Na pierwszy rzut oka sprzedaż filtrów do samochodów ciężarowych nie różni się znacząco od sprzedaży filtrów do aut osobowych. Ale tylko na pierwszy rzut oka. Uniki i wymówki często stosowane przez użytkowników „osobówek”, byle tylko kupić tańszy filtr, nie mają racji bytu w przypadku asortymentu do samochodów ciężarowych. Czy wiesz dlaczego?

Zbieranie zgłoszeń zakończone. Pytania konkursowe brzmiały:


1. Jak się nazywa innowacyjny system filtracji paliwa od Hengst?


2. Napisz i uzasadnij – w maksymalnie 3 zdaniach – dlaczego nie warto oszczędzać na filtrach paliwa do pojazdów użytkowych?


Do wygrania były trzy zestawy nagród. W skład każdego zestawu wchodzą:


– plecak trekkingowy

– czapka jesienna


Lista zwycięzców:


– Jan Kęska

– Monika Lisowska

– Andrzej Pal


Gratulujemy!Konkurs trwał od 24 do 30 października 2023 r. Nagrody zostaną wysłane niezwłocznie po otrzymaniu adresu wysyłki.